Bitcoin

Bitcoin Fiyatı İle İlgili Beklentiler Yüksek Seyrediyor

Kripto para birimi Bitcoin ile ilgili beklentiler son derece yüksek seyrediyor.

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında yatırımcılar beklenmedik değer artışları beklerken, bazı analistler ise kısa vadede yükseliş beklentisinin doğru olmadığı veya olmayabileceği görüşündeler. Bitcoin fiyatını kısa vadede yükseltebilecek önemli faktörlerden bir tanesi olarak görülen ABD seçimlerinin özellikle bu dönemde çok ciddi etkilerinin olabileceği tartışılmakta.

Kripto para yatırımcılarının özellikle gelecek 6 ay içerisinde piyasadan beklentisinin yüksek olduğundan söz edilirken, bu durumun yakın vadede nasıl olabileceği konusunda ise soru işaretleri mevcut.

Kimi kripto para birimi yatırımcıları kısa vadede büyük yükselişler olamayabilecek olduğuna işaret ederken, kimileri ise yakın vadede 10.000 dolar üzeri 13.000 dolar altı seviyeleri beklediklerinden söz etmeye devam ediyorlar.

*Bitcoin fiyatı 10.000 doların altında seyrediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu