Kripto HaberleriAnalizBitcoin Fiyatı Ne Kadar Olacak? - Bitcoin Rekor Kıracak Mı?

Bitcoin Fiyatı Ne Kadar Olacak? – Bitcoin Rekor Kıracak Mı?

Takip et

Uzunca bir süredir devam eden kripto para birimlerinin fiyat tartışmaları son dönemde yükselişler ile daha fazla hızlandı. Kripto para yatırımcıları son dönemde yükselen fiyatlara rağmen tekrar kripto para birimi Bitcoin fiyatının rekor kırıp kırmayacak olduğunu düşünmeye başladı ve rekor kırılacaksa ne zaman kırılacak olduğunu sormaya başladı.

Kripto paraların değeri konusunda birçok yatırımcı sürekli olarak fiyatların ne zaman sahiden yükselecek olduğunu soruyor. Bitcoin bu dönemde aslında kısa süre içerisinde beklenenden daha iyi bir seviyeye geldi ve insanlar kısa süre içerisinde yükselen bu fiyatlar sonucunda daha fazla yatırım yapmaya başladı. Bu dönemde bazı kripto para birimi yatırımcıları ise piyasaya kaos pompalamak için panik satışlar yapılmasını önermeye başladı.

Panik Satış Önerenler = Kaos!

Panik satış destekçisi Bitcoin ve kripto para birimi yatırımcıları bu dönemde yine rekor düşüş olacağını haksız ve dayanıksız olarak ortaya attılar. Başta Asya merkezli olan bu kişiler Türkiye’de de mevcuttu. Bitcoin sahiplerinin bu dönemde panik satış yapmasına gerek yok, 10.200 dolar seviyesine kadar yatırımcılar hiçbir kayıp yaşamamış olacaklar. Eğer 11.000 dolar seviyesinden yeni Bitcoin satın alan bir yatırımcı ise bu seviyede 10.000 dolara kadar bekleyebilir ve sonrasında panik yapmadan acil olmayan bir karara vararak zararı durdurma girişimi için satış yapabilir.

Ancak bu seviyeler için herhangi bir satış önerisine kulak asmamak gerekiyor. Bu kimseler kripto para piyasasında kaos yaratmak, huzursuzluk çıkarmak ve kripto para destekçisi gibi görünüp kripto paraları desteklemeyen ve yatırımcıların zarar etmesinden “zevk” alan insanlar olduğu için Bitcoin yatırımcıları yatırımlarını korumaya ve artırmaya odaklanmalı.

11.000 dolar seviyesine yakın seyreden ve bugün gün içerisinde 11.000 dolar seviyesinden 400 dolar kaybetse bile hemen ardından düzelen Bitcoin fiyatı 20.000 dolar olacak mı? Soruları da gün içerisinde çok fazla ve çok sayıda insan tarafından soruldu.

Bitcoin 20 bin dolar olacak mı? analizine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin 20 Bin Dolar Seviyesini Ne Zaman Görecek?

Bitcoin giderek yükselen fiyatına göre 20.000 doları görebilir ancak bu ay sonuna kadar 20.000 doların görülmesi bazı kripto para birimi yatırımcısı ve yorumcuları tarafından beklenmiyor.

*Bitcoin fiyatının bir anda düşme veya yükselme eğilimi her zaman oldu ve hep olmaya da devam edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları