Haberler

Bitcoin Fiyatı Ne Kadar Yükselebilir?

Bitcoin fiyatında ne kadar yükseliş olabilir?

Bitcoin fiyatı 2019 yılı sınırları içerisinde kaç bin dolar olabilir? – 1 milyon doları görmesinin önünde ne gibi engeller var? Tüm soruların yanıtlarını birlikte arayacağız.

Kripto para birimleri yaratıcılarının böyle belirlemiş olması gereği asla değiştirilemeyen bir yapıdalar ve bu yapı kripto paraların fiyatının arz ve talep meselesine göre belirlenecek olduğunu göstermiştir. Eğer sevgili Satoshi ve ekibi kripto para birimlerinin değerinin arz ve talep yerine farklı bir yöntem ile belirlenecek olduğuna karar verse ve kripto para alımlarını bir kişi için sınırlı hale getirecek bir mekanizma üzerinde çalışmalar yapmış olsaydı bugü belki kripto para piyasalarında kripto paraların değeri çok farklı olabilirdi.

Yatırımcılar binlerce doları aşan kripto para fiyatlarını bugün göremiyorlar ise bunun arkasında yine hem kendileri, hem Satoshi ve ekibi var. Satoshi Bitcoin’i 1 yıl kadar kısa sürede ekibi ile tamamladığı iddia ediliyor ve buna dair kanıtlar var. Ancak bugüne kadar belki de kripto para birimleri için 10 yıl çalışılmış olduğuna dair iddialar da yok değil. Anlayacak olduğunuz üzere kripto paralar hakkında iddia dediniz mi ”yok  yok” durumu ortaya çıkıyor. Her telden, her daldan, her kripto para yatırımcısından, hatta kripto para nedir? Diye sorsanız ”dolar” yanıtı verebilecek olan bilgisi bulunmayan bazı dünya vatandaşlarının bile kripto para birimleri hakkında söyleyecek sözü, en az 1 iddiası var.

O nedenle kripto para sektörünün bu tür iddialar ile dolu bir sektör olduğunu, özellikle de fiyat konusunda herkesin bazı iddiasının olduğunu unutmadan hareket edelim ve asla başkalarına inanmayarak, kendi yolumuzdan yatırımcı olarak asla şaşmayalım. Yolumuzu sadece 2 adım sağa çevirirsek bir daha geri dönemeyebiliriz, zira o 2 adım sağ taraf hayat için büyük bir çukurun içerisine düşmek ile eşit ise kripto paralar için de %80 kayıp olabileceği anlamına gelen bir adım.

Bitcoin 2019’da ne kadar olur?

Kripto para birimlerinin değeri sürekli olarak son zamanlarda yükselmeye başlamış olabilir. Ama bu böyle devam edecek olduğu anlamına asla gelmez, gelmesi de kripto para piyasasında sürekli yeni alımlar olmadığı sürece mümkün değildir. Bitcoin fiyatı hakkında eğer 2018 yılında kripto para yatırımı yaptıysanız ve gerek Bitcoinsistemi.com olsun, gerek ise diğer kripto para haberleri ile ilgili sayfalar, gönderiler olsun mutlaka takip etmişsiniz demektir. 2018’i kısacık bir kez daha hatırlayalım mı?

”Bitcoin yıl sonunda 25.000 dolar olacak..

Bitcoin yıl sonunda 1 milyon dolar olacak…

Bu düşüşler kısa sürecek, Aralık 15’te 20 bin dolar rekorumuzu tekrar göreceğiz…

Düşecek diyenlere inanmayın, kripto paralar yükselecek, rekora yakınız.

Yatırımcılar dikkat!

Bunların hepsini ve daha fazlasını 2018’de kripto para sektörünün sürekli takipçileri ve içerisinde olan kişiler olarak bizler duyduk ve duymaya devam ettiğimiz bazı sözlerde hala var. 2018 yılında kripto para birimlerinin tarihinin en büyük çöküşlerini yaşadı ve kripto para piyasalarına güven son derece azaldı. Bunun sonucunda ne mi oldu? Bitcoin satın alan insan sayısı rekor sayıda azalırken, satışlar rekor üzerine rekor, alımlar ise neredeyse yok kadar az seviyelere kadar düştü. 3.000 dolar seviyesine kadar gerileyen Bitcoin fiyatı karşısında yatırımcılar bu konuda ne yapacak olduklarını şaşırdılar. Piyasa hacminin yükseleceği beklentisinde olan bazı kripto para birimi sahipleri bile Ocak 2018 ile Aralık 2018 arasında yaşananlara bir kez daha baktıklarında yaşamları boyunca en kötü yatırımlarından birisini yaptıklarına hak verdiler.

Bitcoin fiyatı 2019 yılında ne kadar olabilir? Bu başlıkla bu içeriği girme nedenimiz hala çok sayıda insan Bitcoin fiyatının önceden bilinilebilecek olduğu düşüncesinde ve gerek yatırım ve kazanç hevesi olsun, gerek ise Bitcoin fiyatının başkaları tarafından değil, arz ve talep meselesine göre yine büyük kripto para birimi sahibi insanlar başta olmak üzere kendisi gibi insanların yatırımlarına göre belirlendiğini unutmakta.

Eğer kripto para yatırımcısı olarak bir daha 2018 yılının benzerini yaşamak ve kayıp yaşamak istemeyen bir yatırımcı iseniz ”fiyat ne kadar olacak?” rekor kıracak mı? Başlıklarından daha çok kripto para fiyatlarına ve güncel haberlere odaklanarak kendi kararlarınızı gündemi sıkı sıkıya takip edip, doğru ve tarafsız haberler alarak yatırımınız hakkında karar vermelisiniz. Aksi durumda bunun sonucunun başka kimseye zararı yok, sadece ve sadece kendinize ve zor kazanılan paranıza yazık olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu