Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Tahmini 2020’de Zorlaştı!

Bitcoin fiyatını tahmin etmek 2020 yılında uzmanlar için daha zor hale geldi.

Uzman analistler 2020 yılının “belirsizlikler yılı” olduğuna işaret ediyor ve tüm dengelerin bozulduğuna dikkat çekiyorlar. Milyonlarca dolarlık satışların her saniye birer birer gerçekleştiği piyasalarda yaşanan gelişmeler yatırımcıları endişeye sürüklerken, aynı zamanda bir sonraki gün milyarlarca dolarlık alım görebilmek mümkün oluyor.

2020 yılında coronavirüs nedeniyle ekonomiler alarm seviyesine geçerken, özellikle de şirketler riskli varlıklara yatırım yapma düşüncesini bir adım geriye çektiler.

Bazı şirketler kripto para birimlerine milyarlarca dolar yatırım yaparken, çoğu analist 2020 yılında tahminlerinin tutmasının bir önceki yıla ve 5 yıl öncesine göre çok daha zor hale geldiğine değiniyor.

Bitcoin fiyatını tahmin etmek zaten normal şartlarda da son derece zor iken, coronavirüs belirsizliği nedeniyle 2020’de çok daha zor hale gelmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu