Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Tekrar 9.700 Dolara Yükseldi

Bitcoin 9.700 dolara yükseldi.

Bitcoin fiyatı bugün akşam saatlerine doğru 9.700 dolara yükseldi. Bitcoin son birkaç gündür 9.600 dolara yakın seyreden fiyatından ötürü yatırımcıların tepkisini çekmiş ve 10.000 dolar ile ilgili iddialara 7.500 dolara kadar düşüş olabileceği iddialarından dolayı yatırımcılar nasıl davranmaları gerektiği konusunda kararsız kalmıştı. Bitcoin fiyatının düşebileceği veya yükselebileceği gibi beklentileri olan yatırımcılar piyasanın bu kararsız ortamda nasıl davranacak olduğu konusunun yine kendileri ile balinalar arasında yaşanacak bir savaş olarak göstermiş, piyasanın düşüş eğilimlerinde daha büyük bir artış görmenin kendileri açısından beklenen sonuç olabileceğini belirtmişlerdi.

Bitcoin fiyatında bugün 100 dolardan daha fazla değer kazanmış olsa da yatırımcılar henüz kesin olarak piyasada beklediklerini bulamadı ve 10.000 dolar öncesinde herhangi bir alım yapmayacaklarını teyit etti. Bitcoin 10.000 dolar olmadan yatırım yapmayacaklarını ifade edenlerin oranı artarken, bazıları ise bu fiyat seviyesinden alım yapmanın en doğru karar olduğunu ve tüm yatırımlarını bu fiyat seviyesinden yapmaya devam edeceğini belirtmekte ısrarcı. Bitcoin eğer kısa sürede 10.000 doları görürse yatırımcıları memnun etmiş olacak ve daha fazla ilgi görecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu