Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatında Son Düşüş Satışları Arttırdı

Bitcoin Fiyatında Son Düşüş Satışları Arttırdı

Takip et

Bitcoin fiyatındaki son düşüş yatırımcıların tepkisini çekmekle kalmadı ve bazı kripto para birimi yatırımcıları ellerindeki kripto paraları satma yolunu tercih ettiler. Bitcoin yatırımcıları ellerindeki kripto paraları satış yoluyla çıkarmayı tercih ederken, bazıları ise piyasada beklenmedik bir düşüş daha olabileceği endişesi ile yeni alımlara son verip mevcut yatırımlarının bir bölümünü sattı. Bitcoin fiyatındaki düşüş sadece Bitcoin’le sınırlı değildi ve altcoin piyasası da bu durumdan yakından etkilendi ve birçok kripto para birimi sahibi olan kişi elindeki kripto para biriminin değerinin düşecek olduğunu düşünerek elindeki yatırımları çıkarmayı tercih etmeye başlamayı kafasına koydu.

Bitcoin dışında altcoin piyasasında yaşanan düşüşler yatırımcıların tepkisi ile daha büyük düşüşler yaşamaya başlarken, bazı yatırımcılar ise bu dönemde beklemenin en iyi karar olduğu görüşündeler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları