Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yeniden 6.000 Dolarlı Seviyelere Mi Gerileyecek?

Bitcoin fiyatında yeniden 6.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşüş yaşanmasının çok kısa süre içerisinde tekrardan mümkün olabileceği iddiaları yatırımcıları endişelendiriyor ve piyasa yatırımlarından uzaklaştırıyor.

Bitcoin son dönemin en çok değer kaybeden yatırım araçlarından bir tanesi oldu ve insanlar onu satın almak için bundan 3 ay önce daha fazla talep gösteriyordu. Bugün ise bir yatırımın değer kaybetmesinin negatif etkileri olarak yaşanan mevcut durumda kripto para satın almak isteyen insan sayısı son derece azaldı, satışlar giderek daha çok artmaya başladı ve daha da artmasından endişe edilir hale geldi.

Bitcoin piyasasının tekrar düzelecek olduğu bilinirken, ne zaman düzeleceği ve ne kadar fiyat artışlarının görülebilecek olduğu gibi konular büyük bir soru işaretine sebep oldu. Yatırımcıların bir bölümü 6.000 dolar seviyelerine düşeceği iddia edilen ve bazı Çinli yatırımcıların 5.800 dolar ve 5.850 dolar tahminlerine riayet ederken, bazıları ise 7.200 dolar seviyesinden alıcı bulan fiyatın 8.400 dolar seviyesine veya 9.400 dolar seviyesine ulaşabilecek olduğunu iddia etti.

Kripto para birimleri ne kadar sürede neler görecek bilinmez ancak kısa vadede piyasanın durumu düşüşlere de yükselişlere de gebe olabilir. Bir kısım analist yükseliş yaşansa bile önce 6800 dolar seviyelerine bir silkeleme olabileceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu