Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yüzde 5 Düştü!

Bitcoin fiyatında yeni düşüş!

Bitcoin fiyatı bugün gün içerisinde %5 düştü. Kripto para yatırımlarının değeri son dönemde daha büyük oranlarda düşüş göstermeye başlarken, birçok kripto para birimi yatırımcısı beklediğinden daha fazla düşüş olduğundan şikayetçi. Yatırımcılar, kripto para pazarındaki değişimlerin sürekli olarak kendilerini vurduğundan şikayet ederken, bazıları ise tam tersine daha fazla fiyatların artması için bu düşüşlerin olmasının piyasa açısından yeni bir alım ve yükseliş fırsatının temelinde olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki değer değişiminin ne kadar olacağı ve nasıl olacağı hakkında bazı yatırımcılar merakla sonucu beklerken, bazıları ise fiyat değişimlerinin 1 ay sonra nasıl olacağını merak ediyor. Bitcoin fiyatındaki değişim sonucunda bugün ortalama 10.400 dolar seviyeleri görülüyor.

Bitcoin fiyatındaki değer kayıplarının bu dönemde olan gerilimlerin etkisinden kaynaklandığı ve piyasayı ciddi oranda etkilediği belirtiliyor. Bitcoin’in yükselmesi için yine balinaların piyasaya destek olması gerektiği öneriliyor. Balinalar ise son dönemde kripto para birimlerine yatırım yapmak yerine daha çok piyasayı düşür/normalleştir yolunu tercih etmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu