AnalizBitcoin

Bitcoin Fiyatında 10.000 Dolar Beklentisi – Bu Seviyelerden BTC Alınır Mı?

Bitcoin fiyatında 9.900 dolara yeniden yükseliş sonrasında fiyatın 10.000 dolara yükselmesi bekleniyor.

Kripto para birimi Bitcoin’de fiyatın yeniden 10.000 doları görmesine çok az bir süre kalmış olabilir. Kısa süre içerisinde büyük oranda değer kazanan Bitcoin, 9.000 dolarlı fiyat seviyelerinde git-gel yaşamaya başlamasından ötürü bir takım yatırımcılar tarafından sık sık eleştiriliyordu. Bitcoin güncel piyasa fiyatının daha çok düşecek olduğunu düşünen bazı yatırımcılara oranla, analistler fiyatın yükselebilecek olduğu görüşündeydi.

Bitcoin’in yeniden yükselmesinin her an yaşanabileceğini dile getiren birçok kripto para analisti, sadece 100 dolar daha değer kazanması durumunda 10.000 doları görecek kripto para fiyatının daha çok yatırımcıyı yeniden alıma teşvik edecek olduğuna inanmaya başladı.

Peki 10.000 Dolar Seviyelerinden Bitcoin Alınır Mı?

Ancak bir kısım yatırımcı 10.000 dolar seviyesinden -özellikle halving olayına bu kadar az zaman kalması sebebiyle- alım yapmayacağını, aksine bu seviyelerde kademeli olarak satış yapacağını dile getiriyor.

Analistler halving öncesi yükselebilecek maksimum fiyat seviyesini 12.500 dolar olarak belirlerken, halving döneminde ve öncesinde düşüş beklendiği için 10 bin dolar ve üzerinde yatırım yapmanını riskli olduğunu dile getiriyor ve bütün yatırımlara stop-loss emirlerinin mutlaka konulması gerektiğini söylüyor.

Asıl yükselişlerin ise halving döneminden sonra yaşanması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu