Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 10.500 Dolar Endişesi Devam Ediyor

Analistler, 10.500 dolar seviyesinin önemine vurgu yapıyor.

ABD’den gelen haberler, bölgesel gelişmeler son dönemde Bitcoin’i çok etkileyecek olaylar olmadı. Ancak lider kripto para birimi büyük bir belirsizliğin olduğu aralıkta sıkıştı kaldı. Yatırımcılarına ne kazanç, ne de kayıp yaşatmayacak seviyelerde git geller yaşayan Bitcoin fiyatı, bugün gün içerisinde ortalama 10.700 dolardan kendisine yeni alıcılar aradı.

Gün ortasına doğru fiyat normal seviyelerini korurken, özellikle de 10.500 dolar seviyesine düşüş olması durumunda 9.800 dolarlı seviyelere düşüş ve ardından yükseliş beklentisi olduğundan söz edildi.

Bitcoin yatırımcıları 10.500 doları yakından izlerken, özellikle anlık düşüşlerden daha çok düşüş yönünde eğilime sebep olabilecek düşüşlerin bu dönemde önemli olduğuna dikkat çekiliyor. Boğaların, piyasada etkisinin güçlü olduğundan söz edilirken gelecek günler neler gösterecek herkesin aklında bir soru işareti olarak kalıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu