Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Beklenen Hamle: 11.000 Dolar Geçildi!

Bitcoin fiyatı gün içerisinde 11.000 dolar sınırını beklendiği gibi geçti.

Beklentiler çok kısa süre içerisinde Bitcoin fiyatının yükselmesi yönünde olsa da herkes tarafından bu yükselişin mümkün olup olmayacağı soru işaretleri oluşturmuştu. 11.288 dolara kadar yükseliş beklentisinde olan analistler, bu yükselişin bir anda düşüşe sebep olmasının mümkün olabileceğini bir süredir iddia ederken, bugün 11.088 dolara kadar yükseliş gösteren Bitcoin’in %2,6’nın üzerinde yükseldiği gözlemlendi.

Kripto para yatırımcılarının merakla beklediği Bitcoin fiyatı yükselişinin devam edip etmeyeceği merak konusu olurken, özellikle de bugün gece geç saatlere kadar 11.000 dolarlı seviyelerde kalıp kalmayacağı konusunda merak hakim.

Bazı yatırımcılar fiyatın kısa süre içerisinde geri düşüş göstereceğini iddia ederken, bazı analistler ise 11.288 doların bile gelecek 24 saat içerisinde aşılmasının mümkün olacağını iddia etmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu