Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Beklenmeyen Düşüş!

Bitcoin fiyatında beklenmedik düşüş yaşandı!

Bitcoin bugün yaşanan düşüşlerin ardından büyük bir düşüş yaşadı. Bitcoin fiyatındaki düşüşün gün içerisinde düşüş yaşamasının sebebi merak konusu olurken, yatırımcılar, bir gün içerisinde olan düşüşlerin sebebine ise anlam veremedi. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşlerin nedenini anlamaya çalışırken akşam saatlerinde ise 100 dolardan daha fazla değer kaybeden Bitcoin, bu yönü ile binlerce dolar değerinde kripto para sahibi olan piyasa yatırımcılarının panik satışlarına sebep oldu. 3.450 dolar seviyesinin altına düşen Bitcoin, fiyat düşüşü nedeniyle yatırımcıların panik satışlarının tetiklemesi sonrasında 3.300 dolar destek seviyesinin değişmesi durumunda piyasada olan kayıpların daha büyük oranda olabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Bitcoin 3.300 dolar destek seviyesinin altında kalabilir!

Bitcoin fiyatının 3.300 dolar destek seviyesinin altında kalabilir ve fiyatlar her an gerileyebilir. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarının düşmesine bağlı olarak 100 dolar kadar daha düşüş olması halinde 3.000 dolar seviyesinin direnç noktasına dönüşmesi an meselesi olabilir ve Bitcoin 3.000 dolar sınırının altında kalmak zorunda kalabilir. Bitcoin fiyatında olan değişimler piyasada diğer tüm kripto para birimlerinin fiyatında da büyük düşüşleri tetikliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu