Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Düşüş Sürecek Mi?

Bitcoin fiyatı bu dönemde düşüş yaşamaya devam ediyor.

Kripto para yatırımcıları son günlerde beklediklerinden daha kötü bir fiyat düşüşü yaşadıklarını ifade ediyorlar. Piyasa hacmi yükselmesine rağmen, kripto para pazarında fiyatlar düşüyor. Yatırımcılar fiyatın daha fazla artmasını isterken, bazıları ise düşüşlerin sebebi olarak balinaların satış yapmasını bir neden olarak gösteriyor. Bitcoin fiyatının daha fazla düşecek olduğunu iddia eden analistler ise, bu dönemde 7.000 dolarlı fiyat seviyesine kadar düşüş olmasını beklemediklerinden söz ediyorlar.

Bitcoin’in 8.300 dolar seviyesinden yeni alıcılar ve satıcılar aradığı, bu dönemde satışların azalarak yeniden balinaların fiyatları arttıracak alımlar yapabileceğinden söz edilmekte.

Çok fazla sayıda insanın bir anda 9.200 dolardan satış yapmasının fiyatı düşürmüş olabileceği, özellikle milyonlarca dolarlık balina eylemlerinin bu düşüşlerin sorumlusu olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu