Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Düşüş Sürecek Mi?

Bitcoin fiyatı bu dönemde düşüş yaşamaya devam ediyor.

Kripto para yatırımcıları son günlerde beklediklerinden daha kötü bir fiyat düşüşü yaşadıklarını ifade ediyorlar. Piyasa hacmi yükselmesine rağmen, kripto para pazarında fiyatlar düşüyor. Yatırımcılar fiyatın daha fazla artmasını isterken, bazıları ise düşüşlerin sebebi olarak balinaların satış yapmasını bir neden olarak gösteriyor. Bitcoin fiyatının daha fazla düşecek olduğunu iddia eden analistler ise, bu dönemde 7.000 dolarlı fiyat seviyesine kadar düşüş olmasını beklemediklerinden söz ediyorlar.

Bitcoin’in 8.300 dolar seviyesinden yeni alıcılar ve satıcılar aradığı, bu dönemde satışların azalarak yeniden balinaların fiyatları arttıracak alımlar yapabileceğinden söz edilmekte.

Çok fazla sayıda insanın bir anda 9.200 dolardan satış yapmasının fiyatı düşürmüş olabileceği, özellikle milyonlarca dolarlık balina eylemlerinin bu düşüşlerin sorumlusu olduğu belirtiliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu