Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Yükseliş Hamlesi

Bitcoin tekrar yükselmeye başladı.

Bitcoin fiyatı gün içerisinde beklenmedik performans gösterdi ve kripto para piyasalarında beklenmedik bir artış yaşandı. Kripto paraların zaman içerisinde en kötü seviyelerini gördüğü 2018 yılından itibaren düşüş eğilimi sürekli artarak devam etti ve kripto para piyasalarında beklenmedik sonuçlar alındı. Yatırımcılar, kripto para birimlerinde yaşanan bu düşüşlerin ardından artık piyasada her an düşüşlerin büyük oranda artabilecek olduğunu düşünerek hareket ettiler ve kripto para sahibi olmak konusunda dikkatli davrandılar. Yatırımcılar, piyasa hacminde yaşanan düşüşler nedeniyle milyarlarca dolar değerinde kayıplar yaşanan piyasada bugün 3.300 dolar altını beklerken, tekrar 3.450 dolar seviyesinin üstü 3.480 dolar ile görüldü.

Bitcoin fiyatında artış yaşandı

Bitcoin fiyatında gün içerisinde tekrar artış yaşanırken, piyasa hacminde de artışlar oldu. Piyasada yaşanan artışın sebebi hakkında henüz neden artış olduğu bilinmezliğini korurken, piyasada artışın sebeplerinin büyük yatırımcıların sektörde yapmış oldukları 3.300 dolar destek seviyesinin bozulmaması için attıkları adımlar nedeniyle olabilecek olduğu belirtilmekte. Bitcoin 3.480 dolar seviyesinden hemen sonra tekrar 4.000 dolar seviyesine ulaşabilecek mi merak konusu.

Bitcoin fiyatı anlık değişebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu