Bitcoin

Bitcoin Fiyatındaki Yükseliş Asya’yı Hareketlendirdi

Bitcoin fiyatında yaşanan yükseliş Asya'da piyasaların nefesini kesmese bile hareketlendirdi.

Asya’da özellikle Çin kripto para pazarında yatırımcılar bugün 7.000 doları gören Bitcoin fiyatından ötürü oldukça büyük bir heyecan yaşadılar. Gün sonuna kadar fiyatın 7.600 doları bulup bulmayacak olduğu sorularına gün içerisinde yanıt arayan Çinli yatırımcılar beklediklerini bulamamış gibi görünseler bile 7.000 dolara yükselen BTC çok sayıda yatırımcıyı sevindirdi.

Yatırımcıların büyük bölümü kısa süre içerisinde beklediklerini elde etmek, daha fazla güç kazanmak ve daha fazla para kazanmak için piyasalarda yükseliş beklerken, bu dönemde yükseliş beklentilerinin doğru olup olmayacağı konusunda oluşan soru işaretleri de hiçbir zaman yanıt bulmuyor.

Ancak hacimlere bakıldığı zaman 7600 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin olabileceği konuşulan konular arasında.

Güney Koreli bazı yatırımcıların kazanç beklentisi tutmuş gibi görünürken, 400 dolarlık yükseliş günlük al-sat yapanlar için az da olsa kazanç kapısı olmuş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu