Bitcoin

Bitcoin Fiyatındaki Yükseliş Yatırımcıları Harekete Geçirdi

Bitcoin fiyatı kısa sürede 1.000 doların üzerinde değer kazandı.

Kripto para birimleri son dönemde değer üzerine değer kazandı. Bitcoin fiyatı bugün %5’in üzerinde değer kazanırken 14.900 doları aştı ve fiyat 2020 yılının en güçlü rekorunu da kırmış oldu. Lider kripto para birimindeki bu fiyat artışı sonrasında çok sayıda yatırımcı bu dönemde kısa vadeli alımlar yapmaya başlarken, bazı yatırımcılar ise kısa vadeli yatırımların riskli olabileceği nedeniyle beklemenin ve hareketsiz kalmanın en doğru tercih olacağını iddia ettiler.

Bitcoin fiyatında kısa süre içerisinde büyük yükselişler görülüp görülmeyeceği merak konusu olsa da çoğu yatırımcının kısa süre içerisinde alım yönünde hareket etmesi piyasada olumlu sonuçlar yarattı.

Bazı yatırımcılar, Bitcoin fiyatında 15.000 doların görülmesi durumunda kısa süreli yatırımlarda daha fazla artış olabileceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu