Bitcoin

Bitcoin Fiyatının Düşmesinde Balina Etkisi: 150 Milyon Dolardan Çok Bitcoin Sattılar!

350 dolardan daha fazla düşüş yaşanmasının sorumluları: Balinalar, kripto para sahibi insan balinalar...

Nexo

Balinalar her zaman kendilerini düşündüler ve kendilerini düşünecekler. İnsanların kazançları onlar için bir kayıp demek ve onlar her zaman kendi kazançlarını önemser ve kendilerinin çok kazanç sahibi olmasını isterler. Kripto para yatırımcıları bugün güne uyandıklarında cehennem yerine dönmüş bir kripto para piyasası ile karşılaştı. Piyasada fiyatlar büyük oranda düşmüş, altcoin Ethereum ve diğerlerinde yükselişler ise yavaşlamaya başlamıştı. Altcoin fiyatları yükselirken Bitcoin fiyatının düşmesinin ardında balinaların olduğu bir süredir zaten bilinen bir şeydi. Bitcoin fiyatını düşüren balinalar bugünde rahat durmadılar ve kripto para birimi yatırımcılarının 350 dolardan fazla fiyat düşüşünün etkisi beraberinde büyük bir kayba sebep oldular.

Bitcoin balinalarının 150 milyon dolardan daha fazla satış yapmasının arkasından 350 doların üzerinde bir düşüş yaşandı. Bu düşüş kripto para birimi yatırımcılarının büyük kayıplar yaşamalarına neden olurken tek bununla da sınırlı kalmadı. Bitcoin fiyatı 10.000 dolar seviyesinin altına düşerek daha büyük direnç engel noktalarıyla karşılaşmasına neden oldu. Bitcoin akşam saatlerine doğru ise tekrar yükselişe geçti ve 10.000 dolar direncini geçebildi.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı