bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatının Düşmesinde Balina Etkisi: 150 Milyon Dolardan Çok Bitcoin Sattılar!

Bitcoin Fiyatının Düşmesinde Balina Etkisi: 150 Milyon Dolardan Çok Bitcoin Sattılar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Balinalar her zaman kendilerini düşündüler ve kendilerini düşünecekler. İnsanların kazançları onlar için bir kayıp demek ve onlar her zaman kendi kazançlarını önemser ve kendilerinin çok kazanç sahibi olmasını isterler. Kripto para yatırımcıları bugün güne uyandıklarında cehennem yerine dönmüş bir kripto para piyasası ile karşılaştı. Piyasada fiyatlar büyük oranda düşmüş, altcoin Ethereum ve diğerlerinde yükselişler ise yavaşlamaya başlamıştı. Altcoin fiyatları yükselirken Bitcoin fiyatının düşmesinin ardında balinaların olduğu bir süredir zaten bilinen bir şeydi. Bitcoin fiyatını düşüren balinalar bugünde rahat durmadılar ve kripto para birimi yatırımcılarının 350 dolardan fazla fiyat düşüşünün etkisi beraberinde büyük bir kayba sebep oldular.

Bitcoin balinalarının 150 milyon dolardan daha fazla satış yapmasının arkasından 350 doların üzerinde bir düşüş yaşandı. Bu düşüş kripto para birimi yatırımcılarının büyük kayıplar yaşamalarına neden olurken tek bununla da sınırlı kalmadı. Bitcoin fiyatı 10.000 dolar seviyesinin altına düşerek daha büyük direnç engel noktalarıyla karşılaşmasına neden oldu. Bitcoin akşam saatlerine doğru ise tekrar yükselişe geçti ve 10.000 dolar direncini geçebildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları