Bitcoin

Bitcoin Fiyatının Yeniden 9.600 Dolara Çıkması Yatırımcıları Harekete Geçirdi

Kripto para birimi Bitcoin'in fiyatında yeniden yükseliş var.

Binlerce dolar değerindeki yatırımlarını dün satıp satmama noktasında karar vermek zorunda kalan yatırımcılar, bugün fiyatın yeniden kendisini 300 dolar kadar toparlamasının ardından 10.200 dolar beklentisine girdiler. Bitcoin’in kısa süre içerisinde 10.200 dolardan 9.300 dolara düşmesi bazı endişelere sebep olurken, özellikle de kısa vadede yatırımcıların beklenmedik düzeyde kayıplar yaşamaları piyasada dün bir anda panik havasına sebep olmuştu.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde yükselmesini ve 11.000 doları görmesini bekleyen kripto para sahibi kimseler, özellikle de yakın dönemde beklemedikleri bu düşüşten çok etkilenmişlerdi.

Bitcoin’in 9.600 dolara yükseldiği bugün gün içerisinde piyasada daha fazla beklentiler artarken, 10.200 dolara kadar yeniden yükseliş yaşanmasının her an için gerçek olabilecek bir beklenti olduğu iddiaları gündeme gelmeye başladı. Ancak her zaman kademeli bir şekilde işlem yapmak öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu