Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatları 8.500 Dolara Geriledi

Bitcoin Fiyatları 8.500 Dolara Geriledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatları bugün itibari ile 8.500 dolar seviyesine kadar geriledi. Dolarda yaşanan artış dolayısı ile vatandaşlar düne oranla bugün 1 Bitcoin almaya kalkışmaları durumunda daha fazla TL bazında para ödemek zorunda kalırken, Bitcoin fiyatlarının gerilemesi ise yatırımcıları endişeye sürükleyen bir detay olarak yorumlandı. Son dönemde sürekli olarak kripto paralarda ciddi artışlar olacak olduğunun iddia edilmesi ve bu iddiaların henüz aradan 4-5 gün geçmesine rağmen gerçeğe dönüşmemesi ise yatırımcıları kızdıran ve geri çekilmelerine doğru adım atmalarını tetikleyen bir duruma sebep oldu.

Türk yatırımcılar Bitcoin fiyatlarının artmasını beklediklerine değinirken, bir diğer yandan ise Bitcoin’in 9.500 dolar seviyesine yakın bir seviyeden neredeyse 1.000 dolar civarında geri düşüş yaşaması yatırımcının üzüntüsüne yol açtı.

Bitcoin Ne Kadar Daha Düşebilir?

Bitcoin ile ilgili olarak ne kadar daha düşebilecek olduğu konusu çok fazla gerçeğe dayalı bir yanıt bulunamayacak bir konu olduğundan düşüş olur mu, olursa ne kadar olur? Sorularına yanıt vermek pek doğru bir yanıt olmayacaktır. Bu düşüşlerin bir yere kadar gidip daha sonrasında 20.000 dolar rekorunda yaşandığı üzere tekrar yükselişe geçecek olduğunu söylemek mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları