bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoin"Bitcoin Gelecek 24 Ay İçerisinde En Fazla Kazandıran Yatırım Olabilir"

“Bitcoin Gelecek 24 Ay İçerisinde En Fazla Kazandıran Yatırım Olabilir”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Goldman Sachs bünyesinde yöneticilik yapmış olan Raoul Pal, Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Lider kripto para biriminin gelecek 24 ay içerisinde en fazla değer kazanacak yatırım aracı olabileceğine değinen Pal, “Gelecek 24 ay içerisinde en hızlı değer kazanan yatırım ürünü Bitcoin olabilir. Bitcoin’in gelecek 24 ay içerisinde çok fazla değer kazanabileceğini öngörüyorum” dedi.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ve düşmesi beklentileri hakkında olumlu konuşan Pal, ” 24 ay içerisinde Bitcoin beklenenden daha fazla değer kazanabilir. Bu süre zarfında 100.000 dolar seviyesini görebilir. Belki de benim beklediğim 100.000 dolar tahmininden daha iyi bir tahminle bile karşımıza çıkabilir” dedi.

Bitcoin hakkında son dönemde böyle iddialı tahminlerde bulunan insan sayısı az olsa da, iddialarda kullanılan beklenti süresinin uzaması da bir önlem olarak olarak gösterilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları