Bitcoin

“Bitcoin Gelecek 24 Ay İçerisinde En Fazla Kazandıran Yatırım Olabilir”

Eski analist açıkladı.

Goldman Sachs bünyesinde yöneticilik yapmış olan Raoul Pal, Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Lider kripto para biriminin gelecek 24 ay içerisinde en fazla değer kazanacak yatırım aracı olabileceğine değinen Pal, “Gelecek 24 ay içerisinde en hızlı değer kazanan yatırım ürünü Bitcoin olabilir. Bitcoin’in gelecek 24 ay içerisinde çok fazla değer kazanabileceğini öngörüyorum” dedi.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ve düşmesi beklentileri hakkında olumlu konuşan Pal, ” 24 ay içerisinde Bitcoin beklenenden daha fazla değer kazanabilir. Bu süre zarfında 100.000 dolar seviyesini görebilir. Belki de benim beklediğim 100.000 dolar tahmininden daha iyi bir tahminle bile karşımıza çıkabilir” dedi.

Bitcoin hakkında son dönemde böyle iddialı tahminlerde bulunan insan sayısı az olsa da, iddialarda kullanılan beklenti süresinin uzaması da bir önlem olarak olarak gösterilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu