Bitcoin

Bitcoin Giderek Daha Fazla İlgi Çekmeye Başladı

Bitcoin çok sayıda insan tarafından ilgi görüyor.

Bitcoin giderek daha fazla insan tarafından kullanılmaya başlanırken, yakın dönemde ise daha fazla sayıda insan kripto para Bitcoin’in yükselebileceği beklentisi ve diğer beklentiler nedeniyle kısa süre içerisinde çok sayıda insan Bitcoin’e sahip olma isteği ile hareket etti.

Bitcoin’de beklentiler kısa süre içerisinde yükselişe işaret edince 2020’ye girilir girilmez binlerce insan 1 sene vadeli olarak yatırım yaptı. 1 sene vadeli olarak yatırım yapan Bitcoin yatırımcıları 2020 sonunda daha yüksek kazanç beklerken, bir taraftan ise kısa vadeli bile ilgi çeken Bitcoin’in 9.000 dolardan sonra 10.000 doları görebileceğine olan inanç artıyor.

*Kripto paralara giderek artan bu ilginin ardında 2020 yılı beklentileri ilk sırada geliyor olsa bile, yatırımcıların çok büyük beklenti ile hareket etmesi önerilmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu