Bitcoin

Bitcoin Giderek Daha Fazla İlgi Çekmeye Başladı

Bitcoin çok sayıda insan tarafından ilgi görüyor.

Bitcoin giderek daha fazla insan tarafından kullanılmaya başlanırken, yakın dönemde ise daha fazla sayıda insan kripto para Bitcoin’in yükselebileceği beklentisi ve diğer beklentiler nedeniyle kısa süre içerisinde çok sayıda insan Bitcoin’e sahip olma isteği ile hareket etti.

Bitcoin’de beklentiler kısa süre içerisinde yükselişe işaret edince 2020’ye girilir girilmez binlerce insan 1 sene vadeli olarak yatırım yaptı. 1 sene vadeli olarak yatırım yapan Bitcoin yatırımcıları 2020 sonunda daha yüksek kazanç beklerken, bir taraftan ise kısa vadeli bile ilgi çeken Bitcoin’in 9.000 dolardan sonra 10.000 doları görebileceğine olan inanç artıyor.

*Kripto paralara giderek artan bu ilginin ardında 2020 yılı beklentileri ilk sırada geliyor olsa bile, yatırımcıların çok büyük beklenti ile hareket etmesi önerilmiyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu