AnalizBitcoin

Bitcoin Fiyatında Rekor Kırılabilir Mi? – 10.000 Dolar Yakın Olabilir!

Bitcoin fiyatında 9.100 dolardan kendisine alıcı ararken 24 saat içerisinde %20 üzerinde değer kazanması yatırımcılar için olumlu bir piyasa yarattı.

Bitcoin fiyatında yeni gelişmeler 10.000 dolara doğru gidecek olduğunu gösteriyor. Bugün 24 saat içerisinde %20 ve üzerinde değer kazanan Bitcoin fiyatı yatırımcılara moral olurken birçok kripto para birimi yatırımcısı da elindeki Bitcoin’leri satışa sunmak yerine yeni alımlar yaparak kazançlarına kazanç ekledi. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile birlikte kripto para yatırımcıları kazançlarının daha fazla artacak olduğunu düşünürken, yatırımcılar piyasada yükselişlerin ne kadar süre devam edecek olduğu hakkında ise soru işaretlerine yanıt aramayı sürdürüyor. Bitcoin’in 24 saat kadar az bir zaman dilimi içerisinde %20 ve üzerinde değer kazanması olumlu bir piyasa gelişmesine sebep olurken, bazı yatırımcılar ise bu fiyatın alım için en uygun zaman olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde değer kazandığı ve kısa süre içerisinde milyonlarca yatırımcının kazanç elde etmesine sebep olduğu bu fiyat gelişmeleri kısa ve uzun vadede yatırımcıları ve kripto para birimi analistlerinin aklında bazı soru işaretlerine sebep oldu.

Bazı yatırımcılar piyasada 9.000 dolar seviyesinin önemli olduğunu ve bunun kısa süre içerisinde beklenmedik bir yükseliş olmasından ötürü yatırımcıların kısa vadeli olarak beklemedikleri kadar fazla kazanç elde ettiklerini belirtti.

Bitcoin fiyatında 10 bin dolara yükselmenin önünde artık hiçbir engel yok ve bu nedenle de kripto para birimi yatırımcıları kazançlarının daha fazla artabilecek olduğu düşüncesinde. Bitcoin yatırımcıları 200 dolardan daha fazla artışlara geçtiğimiz 48 saat öncesine kadar temkinli yaklaşırken bugün ise artık daha fazla kripto para yatırımcısı piyasada her an her türlü farklı ve beklenmedik gelişmelerin olabilecek olduğunu çok iyi anlamış durumdalar.

Güncel fiyat 10.000 dolardan sadece 898 dolar eksik…

Yatırımcı olacak kişilerin bu dönemde daha dikkatli olması ve kısa vadeli kazançların çok yüksek olabileceği beklentileri olduğu için yatırım yaparken dikkatli ve doğru şekilde hareket etmeleri gerekebilir. Aksi durumda kazançlar yerini zarara bırakabilir.

Ayrıca her zaman belirttiğimiz gibi 9.000 dolar bu süreçte çok önemli bir destek ve fiyat haftalık olarak 9.000 doların üzerinde kapatırsa ancak yükseliş trendi yaşanabilir.

10.000 dolara kadar ne kadar saat veya gün geçmesi lazım bu konuda herhangi bir bilginin bulunmadığı kripto para piyasasında 24 saat kadar kısa sürede bile kazançlar artabilir.

*Bu içerik yatırım önerisi niteliği veya yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu