Ana SayfaBitcoinBitcoin İçin 500.000$ Hedefi Olan Mike Novogratz Yatırımcıları Uyardı!

Bitcoin İçin 500.000$ Hedefi Olan Mike Novogratz Yatırımcıları Uyardı!

Takip et

Geçtiğimiz günlerde lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatıyla ilgili 500.00 dolarlık tahminde bulunan Mike Novogratz Çarşamba günü New York’ta düzenlenen Christie’s Art + Tech Zirvesi’nde konuştu.

Kripto yatırımları konusuna dikkat çeken kripto para şirketi Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, yatırımcıları kripto para yatırımlarından 200 kat para kazanmanın normal ve gerçekçi olmadığı konusunda uyardı.

Ünlü milyarder konuşmasında ayrıca, başta BTC olmak üzere tüm kripto paralardaki yüksek volatilite olduğunu ifade etti.

Yakın çevresindeki arkadaşlarının da kripto yatırımları olduğunu söyleyen Novogratz, kriptonun onların hayatlarını değiştirdiğini belirtti.

“Çok fazla kripto para satın alan arkadaşlarım vardı ve bu yatırımlar onların hayatlarını değiştirdi.

Bu arkadaşlarım normal hayatlarında çok fazla para kazanmayan ama birdenbire kriptoda 5 milyon dolarlık net değere sahip olan adamlar.

Onları uyardım ve kendilerine gelmelerini sağladım ve onlara kazandıkları paranın yarısını ya da üçte ikisini satmak zorunda olduklarını kripto yatırımlarından 200 kat para kazanmanın normal olmadığını söyledim.”

Devamında kripto para yatırımlarında açgözlü olmamak gerektiğini belirten Novogratz, “açgözlülük güçlü bir duygudur ve herkes yatırımcı olamaz. İyi bir yatırımcı olmak gerçekten zor. Eğitim ister, acı ister, bilgi ister, pratik ister.” dedi.

Salı günü Bloomberg Kripto Zirvesi’ne de katılan Mike Novogratz, Bitcoin için hala 500.000 dolar hedefinin geçerli olduğunu ve bunun için 5 yıllık bir süreye ihtiyaç olduğunu söylemişti.

İlgili Haber
Bitcoin'de En Kötüsü Yaşandı Mı? Novogratz'ın BTC Hedefi 500.000$
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları