AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin Kahini: “BTC, İçin Büyük Bir Patlama Yaklaşıyor”!

Bitcoin için yükseliş mi başlıyor?

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Michael Van De Poppe, Bitcoin için yeni analizlerini paylaştı.

Michaël van de Poppe, kısa vadede Bitcoin’in yukarı yönlü yeni bir trend başlatacağını ve altcoinlerin de lider kripto parayı takip edeceğini vurguluyor.

Ünlü kripto analisti, 589.200 Twitter takipçisine BTC‘nin volatil bir şekilde değer kazanmayı başlaması için öncelikle 40.300 dolar direncini aşması gerektiğini söylüyor.

Başarılı analist, Bitcoin ve ABD dolar endeksi hakkında şu sözleri aktardı:

Bitcoin dar bir bölgede hareketlerini sürdürüyor, ilerleyen günlerde büyük bir patlama gelebilir.”

“ABD Doları Endeksi de bir miktar zayıflık göstermesiyle birlikte Bitcoin yükselişe başlayacaktır.”

Yükselişlerin başlaması için kırılması gereken kritik seviyenin ise 40.300 – 40.600 dolar aralığı olması dikkat çekiyor.”

“Bitcoin’de Halen Bir Değişiklik Yok, Yukarı Yönlü Kırılım Bekliyorum”

Bitcoin‘in bugün yaşadığı düşüşler sonrasında da açıklamalar yapan Poppe, halen takip ettiği seviyelerde bir değişiklik olmadığını söylüyor.

Piyasa yapısının ve dinamiklerinin 38.000 doların kırılmasının ardından değişeceğini aktaran başarılı analist, aylık kapanış öncesi bu seviyenin altına düşülmemesi gerektiğini vurguluyor.

Bitcoin‘in bugün yaşadığı düşüşler sonrası altcoinlerin büyük yaralar aldığı gözlemlendi. Lider kripto paranın 38.000 dolar desteğini de kaybetmesi, kripto piyasası için büyük bir felaket oluşturabilir.

Son 24 saat içerisinde %3.5’dan fazla değer kaybına uğramış olan BTC, an itibariyle 38.400 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu