bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Kahini Peter Brandt'ten Yeni Açıklama: "BTC 10 Kat Yükselecek Ya Da..."

Bitcoin Kahini Peter Brandt’ten Yeni Açıklama: “BTC 10 Kat Yükselecek Ya Da…”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında ünlü trader Peter Brandt, Bitcoin’i 10 katına çıkarabilecek rallinin 2024 yılında yaşanabileceğini açıklamıştı.

“Bitcoin 2-3 Yıl Yatay Seyir İzleyecek Ya Da 10 Kat Yükselecek”

Analist yeni yaptığı açıklamasında ise alternatif olarak Bitcoin fiyatının bir süredir devam ettiği yatay seyrine uzun bir zaman daha devam edebileceğini söyledi:

“BTC fiyatı 2 ya da 3 yıl yatay seyir izleyebilir ya da 10x’lik bir boğa koşusuna başlayabilir.”

Brandt’in bu son tahmini, uzun süredir BTC taraftarı olan Tuur Demeester’in “uzun vadeli yatay hareketin ardından Bitcoin fiyatının patlayacağına” dair açıklamasına cevap olarak geldi.

Brandt, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında, geçtiğimiz dönemde piyasada yaşanan döngüler incelendiğinde BTC fiyatının 2024 yılında “boğa roketinin ateşleneceğini” iddia etmişti.

İlgili Haber
Peter Brandt: "Bitcoin'e 10 Kat Yükseliş Yaşatacak Boğa İçin Bu Tarihi Bekleyin!"

BTC fiyatı son birkaç haftadır baskı altında bulunuyor ve bu hafta Mart ayı ortasından bu yana ilk kez 40.000 doların altına düştü. Bu yazının yazıldığı anlarda ise hafif bir toparlanma yaşayan BTC 41.170 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte kısa bir süre önce teknoloji odaklı Nasdaq 100 ile BTC fiyatı arasındaki korelasyon rekor düzeye yükselmişti. FED’in agresif tavrının artması ile birlikte yatırımcılar riskli varlıkları terk etmeye başlamıştı. ABD dolar endeksi ise 100’ün üstüne çıkarak buna kanıt oluşturmuştu.

BTC’nin dominans verisinin %41’e kadar düşmesiyle birlikte altcoinlerin BTC’ye göre daha iyi performans gösterdiği anlaşılıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
KomutanLogar

Başlıktan sonrasını okumadım bile. Kurduğu cümleye bak Allah aşkına bunu çaycı Muhittin abi de söyler analist olmaya gerek yok bunun için bul bir uzun dönem grafiği yapıştır konuş. Bir de on kat olması için deli para girmesi gerekmez mi borsaya bu nasıl analist ya

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları