BitcoinHaberler

Bitcoin Karşıtı Peter Schiff’in Tweetleri Alım Sinyali Oldu!

Bitcoin yatırım platformu Amber, kullanıcılarına sunduğu ilginç bir hizmetle gündeme geldi.

Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, BTC ile alakalı tweetler atmayı sürdürürken Amber adlı uygulama çok değişik bir hizmetle yatırımcıların karşısına çıkıyor.

Bitcoin yatırım platformu Amber, kullanıcıları için yeni geliştirdiği hizmet sayesinde ünlü altın destekçisi ve Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff Bitcoin hakkında her tweet attığında bir kullanıcı adına otomatik olarak BTC satın alma özelliği sunuyor.

Özellik, platformun ücretli aboneliği Amber Black’e özel olacak. Amber Black cüzdanlarına para yatıran kullanıcılar, Schiff Bitcoin hakkında her tweet attığında kaç satoshi satın almak istediklerini seçecekler.

Öte yandan Peter Schiff, Bitcoin hakkındaki sert eleştirilerini ve şüpheci yaklaşımlarını sürdürüyor. Bitcoin’i değersiz bulduğunu her fırsatta dile getiren Schiff, lider kripto para biriminin önünde sonunda sıfıra ineceğini iddia ediyor.

Schiff’in BTC hakkındaki yorumlarını ilginç kılan ve böylesi bir hizmet için ilham verici olmasını sağlayansa bu tür tweetleri genellikle Bitcoin fiyatı düşerken atması ve çoğu zaman benzersiz satın alma sinyalleri sağlamasıdır.

Bilindiği gibi Schiff hiçbir zaman Bitcoin hakkında olumlu düşünmedi. BTC’ye karşı her zaman altını savundu ancak iddialara göre geçen yıl ocak ayında Bitcoin cüzdanına erişimini kaybettikten sonra karalar bağladı.

Hatta babasının bu olumsuz tutumlarına rağmen oğlu Spencer Schiff, Bitcoin yatırımı yaptığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Bu da baba oğul Schifflerin gizli BTC yatırımcısı oldukları dedikodularını güçlendiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu