Bitcoin

‘Bitcoin Küçük Balık Olduğu İçin Güvenilir Liman Olmayabilir’

Ikigai varlık yönetim şirketi kurucusu Travis Kling Bitcoin'in güvenli bir liman olup olmadığını açıkladı.

Ikigai varlık yönetim şirketi kurucusu Travis Kling bir basın açıklaması yaparak kripto paraların ne kadar güvenilir olduğuna dikkat çekmeye çalıştı. Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Ikigai varlık yönetim şirketi kurucusu Travis Kling, kripto para birimi Bitcoin’in güvenilir bir liman olduğu açıklamalarına son dönemde pek fazla denk geldiklerini ancak ‘küçük balıklardan bir tanesi’ olarak Bitcoin’in her zaman için bu kadar güvenilir olmasının mümkün olamayabilecek olduğuna dikkat çekti. Bitcoin’in güvenilir bir liman olması için ‘büyük balık’ olması gerektiğine değinerek sözlerini sürdüren ünlü isim, bu dönemde Bitcoin’in bir süreliğine güvenilir liman olmuş olsa da gelecekte bunun böyle olup olmayacağının bilinemeyecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin hakkında son ABD ve Çin arasında ticaret savaşlarında yeni vergi kararının Trump ve yönetimi tarafından verilmesinin ardından insanlar Bitcoin’i güvenli bir liman olarak gördü ve Çin’de milyonlarca kripto para birimi sahibi daha çok Bitcoin satın almaya karar verdiler. Bitcoin alan Çin vatandaşlarının çok fazla olması güvenilir liman olduğu açıklamalarına destek verdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu