binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Olumlu Bir Sürece Giriyor Olabilir

Bitcoin Olumlu Bir Sürece Giriyor Olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ile ilgili ortaya atılan son iddialar kripto paraların olumlu bir sürece girebilecek olduğunu gösteriyor. Kripto para piyasası hacminde ne kadar düşüş olursa olsun, kripto paralar tam anlamı ile ne kadar düşüş yaşarsa yaşasın gelecek beklentisinin yatırımcıların bir kısmı hatta çoğunluğu açısından hala daha psikolojik olarak olumlu olması, yatırımların artış gösterecek potansiyelde olması dolayısı ile kısa bir süre sonra Bitcoin’de artışlar meydana gelmesi bekleniyor.

Yatırımcı kişilerin asıl beklentisinin ise kripto paranın sabit olarak değil anlık yükselişler yaşayarak tıpkı borsada olduğu şekilde daha fazla kar elde etmeye imkan tanıyacak düzey ve seviyeye gelmesi yönünde.

Yükseliş Sürecek

İddialar Bitcoin’de bu dönemde yaşanan düşüşlere rağmen gelecek dönemde yükselişlerin sürmesinden yana olduğunu gösteriyor. Tam anlamı ile kripto paraların ne kadar fazla artış gösterecek olduğu merak konusu olurken, gelecek 365 gün içerisinde yani 1 yıl içerisinde Bitcoin ile ilgili sık sık yeni gelişmeleri duyacak olduğumuzun habercisi olabilir.

Kripto para fiyatlarında yaşanacak olan artışlar yatırımcıları fazlası ile heyecanlandıran gelişmeler olarak tarihe geçiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail