Bitcoin

Bitcoin Piyasa Hacmi 185 Milyar Dolar, Pazar Payı %70

Kripto para birimlerinin piyasa hacmi ve pazar payı oranı önemli.

Bitcoin fiyatı 10.300 dolardan piyasalarda işlem görürken, piyasada en güçlü kripto para birimi konumunu koruyor. Bitcoin fiyatının 10.300 doların üzerine çıkıp çıkmayacağına dair bazı iddialar olsa da bunlar hakkında analistler kısa süre içerisinde beklentilerin gerçek olamayabileceğini ve fiyatların düşük kalabileceğini, bir süre daha beklemek gerekebileceğini düşünüyor.

Pazar ve piyasa hacmi ve oranlarının ne kadar önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Piyasa hacmi 185 milyar doların üzerinde olan Bitcoin, pazar payı %70.2 olarak pazarın büyük bölümünü kontrolü altına almış ve piyasayı domine eder durumda.

Bitcoin fiyatı 10.300 dolar olsa da yatırımcıların çok yakın zamanda bir kazanç elde edebilmesi ve beklediklerinden daha fazlasını kazanabilmeleri mümkün olabilir ve bu çok kısa süre içerisinde gerçekleşebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu