Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Piyasa Hacmi 94 Milyar Dolara Geriledi, Ethereum'un 1. Sıraya Geleceği İddiaları...

Bitcoin Piyasa Hacmi 94 Milyar Dolara Geriledi, Ethereum’un 1. Sıraya Geleceği İddiaları Yok Oldu

Takip et

Kripto para birimi Bitcoin’i düşüren sebeplerden bir tanesi olarak bu dönemde COVID-19 gösterilirken, bu virüs nedeniyle ciddi bir tehdit altında olan tüm yatırım araçları arasında kripto paralarda yer almakta. Kripto para birimi Bitcoin ise bu dönemin en fazla kaybeden yatırım araçlarından birisi olarak aylar sonra ilk kez piyasa hacmi 100 milyar doların altına geriledi.

94 milyar dolar seviyesinde hacme gerileyen Bitcoin, en büyük rakibi olan ve 13 milyar dolar piyasa hacmine gerileyen Ethereum ile 1. sıra tartışmalarına bir süre de olsa son vermişe benziyor.

Bazı yatırımcılar Ethereum’un 2020 yılında 1. sıraya yerleşecek olduğunu düşünürken, mevcut piyasa koşullarında 1. sıranın galibi olarak Bitcoin sırasını koruyacak gibi görünüyor.

Piyasa hacminin 148 milyar dolar toplama sahip olduğu kripto para piyasasında ciddi yenilikler yaşanmasının bu dönemde mümkün olamayabilecek olduğu düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları