BitcoinHaberler

Bitcoin Rallisi Ne Zaman Bitecek? Mike Novogratz’ın Portföyünde Neler Var?

Ünlü CEO'nun Bitcoin ve ETH beklentilerini aktardık.

Kripto varlık yönetim şirketi Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, Alpha Trader ile yaptığı söyleşide Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Novogratz Bitcoin’de boğa piyasasının henüz bitmediğini düşünüyor. Bankalarında Bitcoin’e maruz kalma aşamasında olduğunu ifade eden deneyimli CEO, Bitcoin’in önünde 22 aylık bir yükseliş süresi olduğunu ifade etti.

“Bitcoin bu neslin dijital altınıdır. Bitcoin bir değer deposu olarak mükemmel çalışıyor. Ethereum ise kurumları yeniden inşa edebileceğimiz mükemmel bir dokudur.

Her iki ağ da yeni kullanıcılar kazanmaya devam ediyor. Daha fazla kullanıcı daha fazla değer anlamına geliyor.”

Bitcoin’deki boğa koşusunun henüz bitmediğini ifade eden Novogratz, bu düşüncesinin nedenini şu şekilde açıklıyor.

“Tepenin üstündeyiz, ağın etkisiyle gerçekten yükseliyoruz. Beni buna ikna eden en temel unsur olan kurumsal benimsenme döngüsünün henüz başındayız.

Henüz bankaların büyük tekliflerini görmedik. Kesinlikle şunu söyleyebilirim, geliyorlar…”

Novogratz söyleşide Galaxy Digital’in portföyünü de açıklıyor.

“Şuanda muhtemelen %70 Bitcoin, %25 Ethereum ve %5 Defi coinleri tutuyoruz. Bu bana doğru riske ve oynaklığa uyarlanmış portföy hissi veriyor. Anlattıklarım olumsuz yönde hareket olmayacağı anlamına gelmez. Hatta mutlaka olacaktır. Ancak grafiğin uzun süreli yönü yukarıya ve sağa doğru ilerleyecektir.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu