Haberler

Bitcoin Rekor Kırmadan Önce Çiğ Köfte Satan Satıcı Pişman!

Türkiye'den kripto para haberleri...

Çorum’da çiğ köfte dükkanı olan Serkan Haylaz isimli işyeri sahibi bir Facebook grubunda yayınladığı post ile kendisinin yıllar önce 3.500 dolarken Bitcoin ile çiğ köfte sattığını ve bugün kendisinin bundan dolayı 3 dükkan sahibi olabilecek iken elindeki tüm Bitcoin’leri sattığı için olamadığını açıkladı.

Kripto para ile çiğ köfte satan belki tek kişi olan Haylaz, kendisinin yıllar içerisinde Bitcoin ile çiğ köfte satmaya devam ettiğini ve geçmişte yaptığı satışların ardından Bitcoin’lerini nakde çevirdiği için zengin olamadı ve 3 dükkan hayal oldu.

Benzer olaylar var

8.500 Bitcoin’i düğünü için düşük fiyattan harcayan, 10.000 Bitcoin ile pizza alan kişiler var. Bu kişiler hiçbir zaman fiyatın bu kadar yüksek seviyeleri görecek olduğunu düşünemedi ve fiyatın bu kadar yükselebilecek olduğu hiçbir yatırımcının hayal bile kuramayacağı bir seviye oldu. Bitcoin fiyatındaki değer artışı bir anda rekor kırmıştı ve bu konuda bazı yatırımcılar 20.000 dolardan satış yaparak büyük bir zenginlik katmışlardı.

Türkiye’de bu tür olaylar varsa da hemen ortaya çıkmıyor ve çoğu kripto para yatırımcısı bu tür vakalar yaşamış Türk insanları olası sorunlardan çekindiği için açıklama yapmak istemiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu