BitcoinKripto Para

Bitcoin Rekorunu Bu Yıl Kırabilir

Bitcoin hakkında bu sene içerisinde yeni bir rekor kırabilecek olduğuna dair iddialar sık sık gündeme geliyor.

Bitcoin hakkında ortaya atılan iddialar ve kripto paraların son mevcut durumu ile ilgili yapılan açıklamalar Bitcoin’in gelecek birkaç ay zarfında yeni rekorlar kırabilecek olduğu, en azından 2018 yılı içerisinde kendi rekorunu kırabilecek olduğu yönünde. Bu iddialar ne kadar doğru olduğu konusunda henüz tam olarak bilgi sahibi olmak mümkün olmasa bile kripto paralar hakkında yapılan açıklamalar ve analistlerin yorumları en az 10.000 dolar ve seviyesinde bir rekorun bu yıl içerisinde gerçeğe dönüşecek olduğu yönünde.

Yüksek Bir Beklenti

Kesin bir tahmin bulunmamasına rağmen 6.000 dolar seviyesinde Bitcoin‘in kalmayacak olduğu bir kesinlik kazanmış gerçeklik. Eğer ki Bitcoin tam anlamı ile başarılı olamaz ise ve gerileme yaşar ise dahi bir süre sonrasında tekrar yeni rekorlar kırabilecek olduğuna dair inanç çok yüksek.

60.000 ila 1 milyon dolar arasında bir beklentinin de mevcut olduğunu söylemek güç değil. Zira dünyaca ünlü şirketler tarafından Bitcoin ile ilgili açıklamalar yapılması ve destek verilmesi durumunda 60 bin dolar veya 1 milyon dolar arasında bir fiyat seviyesine çıkması beklenebilecek gelişmelerden birisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu