Bitcoin

Bitcoin Şaşırtıyor: 7.900 Dolara Yükseldi!

Bitcoin kripto para birimi yatırımcılarını bugün bir kez daha şaşırttı.

Kripto para birimi Bitcoin’de beklentiler giderek daha fazla artıyor. Yatırımcılar 8.000 dolar beklentisinin 2020’nin ilk haftasından tutacak olduğunu düşünürken bir tarafta ise bu artışların ABD’nin İran’ı vurmasına bağlı olarak yaşanan artışlar olduğu belirtiliyor.

Bu konuda beklentiler kısa süre içerisinde fiyatın 100 dolar daha değer kazanarak 8.000 doları görebileceğinden yana olsa da kısa süre içerisinde bu kadar beklenmedik fiyat artışının yaşanması yatırımcılarda psikolojik olarak iyi bir etki yarattı.

Kripto para birimi yatırımcıları fiyatların daha da fazla artacak olduğunu düşünürken bir tarafta ise yatırımcılar bu seviyeden alım yapıp yapmamak konusunda kararsız kalmış durumdalar. Bazı analistler Bitcoin’in şubat ayında 29.000 doları görebileceğini iddia ederken bu iddiaların ne kadar doğru çıkacağı merak konusu olarak kalmaya devam ediyor, edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu