Bitcoin

Bitcoin Satışları Bir Anda Patladı: 11.650 Dolara Düşüş Oldu!

Bitcoin 12.070 doları görmesinin ardından bir anda düştü!

Bitcoin fiyatında son dakika gelişmesi daha yaşandı. Kripto para yatırımcılarının beklemediği bir son dakika olayında 12.070 dolara kadar yükselen Bitcoin bir anda düşüş gösterip büyük oranda değer kaybetti. Bitcoin fiyatında bir anda başlayan değer kaybı tekrar bir anda eski seviyesine kadar düşüş yaşanmasına neden oldu. Bitcoin 400 doların biraz üzerinde değeri sadece 30 ila 45 dakika içerisinde kaybederken, yatırımcıların büyük bölümü bu değer kaybı ile değer artışının ardında yatırımcıların değil balinaların olduğu kesinleşti.

Yatırımcıların ve balinaların bir anda yaptıkları milyonlarca dolarlık kripto para ve Bitcoin satışlarının etkisi dakikalar içerisinde hissedildi ve yatırımcılar bu anların daha önce yaşanan balina eylemlerinden farksız olduğunu ve kendilerini de riske ettiğini paylaştı.

Bitcoin fiyatındaki değer sürekli olarak değişim gösterme potansiyeline sahip olsa da bu tür büyük ve anlık değişimler yatırımcıları çok fazla etkileyebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu