AltcoinHaberler

Bitcoin Şirketi UST’leri Sattığı Fiyatı ve Portföyündeki Altcoinleri Açıkladı!

Madencilik şirketi UST'den ucuz yırttı.

ABD’de halka açık madencilik şirketleri arasında yer alan Argo Blockchain Bu yılın başlarında blok zincirin diğer fırsatlarından faydalanmak için Argo Labs’ı kurmuştu.

Şirket madencilik dışındaki yatırımları için Argo Labs’ı kullanıyordu.

Argo’nun CEO’su Peter Wall şirketin ilk çeyrek kazanç açıklaması sırasında Terra yatırımları hakkında konuştu. Terra ekosistemine çok fazla yatırım yapmadık diyen CEO, biraz UST’leri olduğunu ve bununla Anchor protokolünde stake ve farm geliri elde ettiklerini söyledi.

Şirketin ilk çeyrek açıklamasına göre Algo Labs’ın yatırım portföyünde Polkadot (DOT), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) bulunuyor.

Ucuz Yırtmışlar

Wall, Argo’nun UST’deki çöküş öncesi elindeki UST’leri satabildiğini söyledi. Ellerindeki UST’lerin tamamını ortalama 93 centten satabildiklerini söyleyen CEO,” fiyatın şimdiki durumuna bakınca olukça iyi bir hamle” dedi.

“Argo fiyat çökmeden önce ortalama 93 cent seviyelerinden tüm UST’lerini satabildi. Son baktığımda fiyat 12 cent seviyelerindeydi bu bizim için oldukça iyi bir hamle. Terra ekosisteminden aldığımız faiz ve farm gelirlerini bir araya koyduğumuzda pozisyonlarımızdan başa baş çıkmış durumdayız.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu