AnalizBitcoin

Bitcoin Tekrar Atağa Geçti Gözler 10.000 Dolarda

Bitcoin yükselişlerine devam ediyor fiyat 9800 doları gördü.

Nexo

Bitcoin geçtiğimiz haftalarda 7300 dolar seviyelerine kadar gerilemesi ile yatırımcısı bir hayli tedirgin etmiş ve ciddi satışlar yapılmasına sebep olmuştu. Ancak son 48 saat içerisinde yükselişlerin ardı arkası kesilmedi ve Bitcoin 10.300 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Bu seviyeden sonra bir düzeltme yaşayan BTC, 9000 dolar seviyelerine kadar geri çekilse de, 9000 dolar üzerindeki güçlü duruşu alım hacimlerinin devamını getirdi. An itibarı ile 9700 dolar seviyelerinde işlem gören Bitcoin, 9800 dolar direncini geçerse 10.000 doları geçmesi an meselesi olabilir. Haftalık olarak 9.000 doların üzerinde bir fiyatla kapanış yapacağı düşünülen BTC’de analistlere göre düşüş trendi yerini yükseliş trendine bırakmış durumda.

Halving fiyatlanmasının başlayacağı ve yükseliş trendine girileceği düşünülen Kasım ayı, son yükselişlerden sonra artık dört gözle bekleniyor. Öte yandan 255 milyar dolar seviyesine kadar yükselen kripto para piyasa hacmi içerisinde yüzde 68’lik Bitcoin hakimiyeti dikkat çekiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı