Bitcoin

Bitcoin Tekrar Düşecek Mi?

Bitcoin 3.950 dolar.

Bitcoin hakkında iddialar ”düştü, düşecek, yükseldi, yükselecek” olarak son günlerde performansını yükseliş yönünde koruyor. Yatırımcıların fiyat beklentisi olan 5.000 dolar seviyesini bir türlü geçemeyen Bitcoin, geçtiğimiz yıl Kasım ayında başlayan düşüşlerden sonra bir daha asla 5.000 dolar seviyesini veya yakın bir noktayı göremedi. 4.000 dolar direncini kıramayan Bitcoin hakkında iddialar birkaç gün içerisinde 4.000 dolar direncini kırarak 5.000 dolar seviyesini görebilecek olduğu ve yükselişe böyle böyle devam edecek olduğu yönünde iken, bu konuda yatırımcıların piyasaya güveni ise az.

Yatırımcılar piyasa fiyatının düşüş eğilimi göstermeye başlaması durumunda yatırımlarını satacak olduklarını, piyasanın ne olacağına güvenmediklerini ve her an değişim gösterebilecek kripto para piyasasının geleceğinden umutlu olsalar da bugününden pek umutlu olmadıklarını belirtiyorlar.

Her an düşebilir

Büyük yatırımcıların olası satışı durumunda yüzlerce dolar düşebilecek olan Bitcoin, kripto para piyasası hacminin kazandığı milyarlarca dolar değeri sadece 1 saat içerisinde silebilir. Tetikte bekleyen yatırımcıların çoğu, olası düşüşte Bitcoin’e tekrar ”bekleme” şansı vermeyecek olduğunu, kendi zararda olan kazançlarını bu durumda koruyacak olduklarını belirtti.

Yatırımcıların alım yerine satışı ise Bitcoin fiyatının büyük oranda düşmesi demek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu