Bitcoin

Bitcoin Tekrar Düşüş Dönemine Mi Giriyor?

Bitcoin fiyatında yeniden bir düşüş dönemi mi başlayacak?

Nexo

Bitcoin fiyatı bugün 9.100 dolardan kendisine alıcı ararken kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar ellerindeki Bitcoin’leri satışa sunmak konusunda düşünceli. Birçok kripto para birimi yatırımcısı elindeki Bitcoin’i satıp satmamak konusunda kararsız kalmış olsa da yatırımcı olmak isteyen Bitcoin alacağını ve beklediğini açıklayan yatırımcılarda var. Bitcoin sahibi olanlar için bugünlerde 9.100 dolar seviyesi düşüşe işaret edebilecek en düşük seviyeler arasında bulunduğu için yatırımcıların dikkatli olması ve yatırımların daha sık kontrol edilmesi öneriliyor.

9.400 doları geçen ve 9.500 doları gören Bitcoin 1 gecede 400 dolar değer kaybı yaşadığı için yatırımcılardan doğal olarak olumsuz tepkiler alabiliyor. Ancak Bitcoin fiyatının artması ile düşmesi yükseliş döneminde düşüşler, düşüş döneminde yükselişler oldukça kabul edilebilir şeyler.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı