Bitcoin

Bitcoin Tekrar Düşüş Dönemine Mi Giriyor?

Bitcoin fiyatında yeniden bir düşüş dönemi mi başlayacak?

Bitcoin fiyatı bugün 9.100 dolardan kendisine alıcı ararken kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar ellerindeki Bitcoin’leri satışa sunmak konusunda düşünceli. Birçok kripto para birimi yatırımcısı elindeki Bitcoin’i satıp satmamak konusunda kararsız kalmış olsa da yatırımcı olmak isteyen Bitcoin alacağını ve beklediğini açıklayan yatırımcılarda var. Bitcoin sahibi olanlar için bugünlerde 9.100 dolar seviyesi düşüşe işaret edebilecek en düşük seviyeler arasında bulunduğu için yatırımcıların dikkatli olması ve yatırımların daha sık kontrol edilmesi öneriliyor.

9.400 doları geçen ve 9.500 doları gören Bitcoin 1 gecede 400 dolar değer kaybı yaşadığı için yatırımcılardan doğal olarak olumsuz tepkiler alabiliyor. Ancak Bitcoin fiyatının artması ile düşmesi yükseliş döneminde düşüşler, düşüş döneminde yükselişler oldukça kabul edilebilir şeyler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu