Bitcoin

”Bitcoin Uzun Vadede Hep Kazandırır!”

Cane Island Alternative Advisors yetkilisi Timothy Peterson, gelecek uzun vadede Bitcoin'in hep kazandıracağını iddia ediyor.

Cane Island Alternative Advisors yetkilisi Timothy Peterson, gelecek uzun vadeli kripto para yatırımcılarının her türlü kazanç elde edeceklerine inandığını ve kripto para birimlerinin bugünden yatırım yapanlara gelecekte daha fazla kazanç olarak geri dönebilecek olduğunu açıkladı. Kripto para birimleri hakkında çok fazla sayıda insan gelecekte kazanç elde edip edemeyeceğini merak ediyor ve fiyatların gelecek birkaç yıla kadar ne kadar olacağını merak ediyor. Bitcoin sahipleri 1 yıl kadar bir süre içerisinde ne kadar kazanabileceklerini merak ederken, beraberinde bazı kripto para yatırımcıları da kazanç elde edemeyeceklerinden endişe ediyorlar.

Cane Island Alternative Advisors yetkilisi Timothy Peterson, açıklamasında uzun vadeli olarak kripto para yatırımı yapanların kazanç elde edeceğini, piyasanın giderek daha fazla gelişebilecek olduğunu iddia ederek fiyatların yükselecek olduğunu iddia etti. Bitcoin fiyatının ne kadar olacağı hakkında açıklama yapmayan yetkili fiyatın sadece yükseleceğini belirtmekle yetindi.

Bu tür açıklamaların gelecekte gerçek olmaması durumunda bu kişiler sorumlu olmadıklarından ötürü yatırımcılar kendileri karar vermeli ve piyasada olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabileceklerini bilmeliler.

Ayrıca Timothy Peterson gibi çoğu analist de Bitcoin’in uzun vade de yükseleceğini düşünüyor. Konu ile ilgili içeriğimizi inceleyebilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin 3, 6 ve 12 Aylık Fiyat Tahmini
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu