BitcoinEthereum

Bitcoin ve Ethereum Karşılaştırması Yapan Analist: ETH Tamamlanmamış Bir Proje

Açıklamalarıyla yatırımcıların takibinde olan çoğu kişinin yatırım gurusu olarak adlandırdığı isimden çok önemli Ethereum açıklaması.

Yatırım stratejisti ve yatırımlar konusunda uzman isim Lyn Alden, Ethereum ve Bitcoin ile ilgili açıklama yaptı. Ethereum için “henüz bitmemiş bir proje” yakıştırması yapan Alden, “evet Ethereum gelecek yıl çok iyi kazanç yaratabilir. Ancak Ethereum henüz tamamlanmış bir ürün-proje değil” dedi.

Ölçeklenebilirlik problemleri olması ve mevcut durumda ağın aşırı yoğunluktan dolayı kitlenme noktasına gelmesi sebebiyle, ETH’nin henüz tamamlanmamış bir proje olduğunu değerlendiren Alden, ETH 2.0 sürecinin biran önce hayat bulması gerektiğini savundu.

Bakıldığı zaman da ETH ağındaki aktarımlar için bazı zamanlarda 100 dolar ve üzerinde komisyon ücretlerinin ödenmesi Alden’in haksız olmadığını ortaya çıkaran bir gerçek.

Uzun Vadede Bitcoin’i Daha İyi Görüyor

Bitcoin hakkında da açıklama yapan Alden, “uzun vadede Ethereum’a göre Bitcoin çok daha fazla potansiyele sahip, her açıdan. Bitcoin bitmiş bir ürün ancak Ethereum bitmemiş bir ürün. ETH kararlı değil” açıklamalarında bulundu.

Alden’e göre Ethereum fiyatının gelecek yıllarda çok iyi düzeylere yükselmesi mümkün ancak uzun vadede Bitcoin’in Ethereum’a göre daha başarılı olması çok olası…

Alden’in bu açıklamaları bazı Ethereum yatırımcılarının tepkisine neden olsa da, çok sayıda ETH sahibi bu görüşe katıldıklarını belirtti.

Bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda ETH’nin 2.0 sürecinin ilk basamağı tamamlanmış ve sürecin tamamen bitmesi için birkaç yıllık bir süre olduğu dile getirilmişti.

*Yatırım önerisi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mahmut

etherium ne olacak böyle

mahmut vol2

aa ben


Başa dön tuşu