binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin ve Ethereum Yol Ayrımında: Tecrübeli Analist BTC ve ETH İçin Son...

Bitcoin ve Ethereum Yol Ayrımında: Tecrübeli Analist BTC ve ETH İçin Son Tahminleri İle Takip Edilmesi Gereken Kritik Seviyeleri Açıkladı!

Popüler analist Ali Martinez'den Bitcoin ve Ethereum değerlendirmesi geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan düşüş son iki günde derinleşmeye devam ederken yatırımcıların gözü tekrar yükselişin geleceği zamana çevrildi.

Bu konuda pek çok analistin farklı tahminleri bulunurken son tahmin yatırımcıların yakından takip ettiği analist Ali Martinez’den geldi.

İlk olarak Bitcoin’i değerlendiren analist BTC için dört saatlik 200EMA seviyesinin (yaklaşık 67400$) çok önemli olduğunu söyledi.

200EMA seviyesinin BTC için müthiş bir destek olduğunu belirten analist, Bitcoin’in hu seviyeyi tutması halinde toparlanacağını, koruyamazsa daha fazla düşüşün geleceğini iddia etti.

“Dört saatlik Bitcoin grafikteki 200EMA müthiş bir destek oldu. Şubat başından bu yana BTC’nin daha fazla düşmesini engelledi.

Bu nedenle bu seviyeyi çok önemsiyorum çünkü tutarsa ​​toparlanmayı garanti eder, ancak Ocak ortasındaki gibi kırılırsa BTC için daha fazla kayıp yaşanabilir.”

Ethereum Boğaları Savaşa Devam Etmeli!

Bitcoin’de yaşanan düşüşten Ethereum dahil altcoin piyasası da etkilenirken ETH düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor.

Bu noktada 3,460 doların ETH için tamam mı devam mı seviyesi olduğunu belirten Martinez, bu seviyenin altına düşüş yaşanması durumunda ETH’nin 2,850 dolar yada daha düşük seviyelere düzeltme yaşanabileceğini söyledi.

“Ethereum’un 3.460 doların altına düşmesi boğalar için sorun!

ETH’de desteğin eksikliği göz önüne alındığında, ETH’nin 2.850 dolar veya daha düşük bir seviyeye doğru bir düzeltme daha yapması ihtimali artıyor.”

Ethereum yazım esnasında 3,301 dolardan işlem görmeye devam ederken fiyat analistin kritik olarak gördüğü 3,460 doların altına düşmüş durumda. Bu noktada ETH’deki düşüşün 2.850 dolara ve daha da altına düşüp düşmeyeceğini zaman gösterecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail