Bitcoin

Bazı Yatırımcılar Son Düşüşlerle İflas Etmiş Olabilir

Beklenmedik fiyat düşüşleri kripto para birimi yatırımcılarının yakınından eksik olmamakla birlikte ansızın yatırımcıları etkiliyor.

Nexo

Kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar son dönemde beklemedik düşüşler ile karşılaştılar ve bunların devam edebilecek olduğuna inanılıyor. Kripto para yatırımcıları kazançlarının düştüğünü bilse de bazı kripto para yatırımcıları kadar bu düşüşlerden etkilenmeyebiliyorlar. Bitcoin fiyatındaki %10 üzerinde yaşanan değer kayıplarının ne kadar süre devam edeceğini merak eden ve iflasın eşiğinde olan bir grup yatırımcı, eğer ki yatırımlarının değer kaybetmeye devam edecek olursa iflas edebileceklerini ve tüm paralarının kayıp olabileceğini düşünmeye devam ediyor.

Kripto para piyasasında ansızın yaşanan bu gelişmeler sonucunda yatırımcılar çok fazla soru işareti yaşasa da kripto paraların değer kaybetmeye devam edeceği iddia edilmekte. Analistler fiyatların daha da fazla düşebilecek olduğunu, tüm kripto para birimi yatırımcılarının fiyat düşüşlerine karşı her an hazırlıklı olması gerektiği uyarısında bulunurken boşa konuşmuyorlardı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı