BitcoinHaberlerKripto Para

“Bitcoin ve Kripto Paralarda Hala Erken Aşamadayız”

Kripto paralara ilişkin benimsenme oranı arttıkça sektör büyüyor.

Bitstamp ABD CEO’su Robert Zagotta, Blockworks ile yaptığı yakın tarihli bir röportajda, kripto paraların ilk hayatımıza girişinden bu yana 12 yıl geçtiğini ancak kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesinin hala erken aşamasında olduğumuzu söyledi.

Zagotta, ilk başlarda kriptoya şüphe ile yaklaşıldığını ancak şimdilerde finans kurumları tarafından dahi kabul gördüğünü bu bağlamda kripto kabul eğrisi değişiminin şaşırtıcı olduğunu ifade etti.

CEO, kripto endüstrisinde kurumsal yatırımcıların rol üstlenmesi ile birlikte büyümenin devam ettiğini vurgulayarak piyasada büyüme ve düşüş dalgalarının olabileceğini belirtti.

Bu döngüsel bir iş, ancak büyümeye devam edecek. Her dalga daha fazla ilgi ve benimsenme yaşatıyor.

Bitstamp ailesi olarak kripto para birimlerinin dünyadaki herkesin kullanımına açık olması gereken inanılmaz derecede güçlü bir gelişme olarak gördüklerini bu bağlamada kripto konseptini tüm dünyaya getirmeye çalıştıklarını ifade etti.

Zagotta kripto endüstrisinin küresel olarak benimsenmesi için düzenlemelerin olması gerekliliğine de değinerek:

 Kriptonun küresel olarak benimsenmesiyle gerçekten ilgileniyorsanız, düzenleyicilerle çalışmanız ve akıllı seçimler yapmalarına yardımcı olmanız gerekir, çünkü bu yaygın bir şekilde benimsenmesi için gerekli bir koşuldur.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu