fbpx
AltcoinBitcoinBitcoin CashLitecoin

Bitcoin ve Litecoin arasında kalanların tercihi, BCH oldu

BTC ve LTC'den vazgeçenler kripto para BCH'den yana yatırım yapmaktalar.

Bitcoin ve Litecoin arasında kalan yatırımcıların tercihinin Bitcoin Cash olması yatırımcıların mevcut planlarının BCH’den yana devam ettiğini ortaya koydu. Bitcoin fiyatının ve Litecoin fiyatının düşmesi dolayısı ile yatırımcıların kesin karar veremedikleri ve Bitcoin Cash’ten yana tercihlerini kullanmaları BCH’ye olan güvenin gelecekte daha yüksek olacağını gösteren bir gelişme.

Bitcoin ve Litecoin arasında kalanların tercihlerinden bir diğeri ise yine diğer 10. sıra ve ötesinde olan kripto para birimlerinden birisi değil, ilk 5’te bulunan Ethereum’dan yana olmakta. Ethereum’a güvenleri olmayan ve arkasındaki gücün pek iyi olmadığını düşünenler ise Ripple’dan yana tercih kullanırken, en büyük tercihin yine de 2 kripto para biriminden vazgeçenler için BCH olduğu inkar edilemez bir gerçek.

Yüksek piyasa hacmi önemli

En büyük kripto para Bitcoin olurken, bunu piyasadaki %54 oranına varan hacmine borçlu. Bunun yanında piyasada en büyük 2. sıra Ethereum’a ait iken, 3. sıra Ripple, 4. sıra Bitcoin Cash’e ait durumda. BCH’nin gelecekte Bitcoin’in yerine geçip geçmeyecek olduğu ise tamamen bir tartışma konusu olsa da bugüne kadar kendisine bir yanıt bulabilmiş değil.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box