Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Ya Birden Yükselecek, Ya Çökecek

Bitcoin Ya Birden Yükselecek, Ya Çökecek

Takip et

Bitcoin ile ilgili olarak bugünlerde bazı iddialar ortaya atılıyor. Kripto para dünyası sık sık son durumun ne olacak olduğunu tartışmaya devam ederken, bazı yatırımcılar kripto paralar arasında en fazla değere sahip olan BTC’nin gelecek günlerde yükselecek olmasını düşündükleri belirtiliyor. Kullanıcılara göre Bitcoin fiyatlarında yaşanan bu düşüşler bir etkene bağlı olarak sürerken bu durumun geride kalmasının bir süre daha alacak olduğu iddia ediliyor.

İddialara göre yatırımcılar ellerinde tuttukları Bitcoin yatırımlarının sürekli olarak değer kaybı yaşamaya başlaması ve haftalardır en ufak bir kar elde edememeleri dolayısı ile piyasadan çekilmeyi düşünürken, bazı yatırımcıların ise gelecek aylarda ve haftalarda yaşanacak olan artışı bekledikleri ama bu durumun kesin olmamasının kendilerini derinden üzdüğü belirtilmekte.

Yatırımcılar Çok İyi Takipte

Yatırımcılara göre ”ya birden yükselecek, ya tamamen çökerek ölüme doğru yol alacak” yorumları yaptığı Bitcoin ile ilgili gelişmeler bu dönemde pek olumlu değil.  7.700 dolar sınırına kadar gelmesine rağmen bir türlü 8.000 dolar ve 10.000 dolar sınırına çıkamayan Bitcoin’in bugünden itibaren seyredecek olduğu yönün nasıl olacağı da fazlası ile merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları