AltcoinBitcoinEthereum

Bitcoin Yarılanması Altcoinleri Uçuracak: Ethereum Hakkında Ütopik Tahmin

Beklenen Bitcoin yarılanmasının ETH'ye olumlu etkisi yaşatacağını düşünen analistlerin sayısı çoğalıyor.

Nexo

Bitcoin’in genel performansının diğer kripto paraları da etkilediği bilinen bir gerçek. Nitekim gerçekleşmesi beklenen Bitcoin yarılanmasının ve BTC grafiğinde beliren Golden Cross’un Ethereum fiyatlarını büyük ölçüde olumlu etkileyeceğini düşünen analistler var.

Böyle düşünen kripto yorumcularından biri Josh Rager, bugün yayınladığı bir tweetle Ethereum’un bu sene içerisinde 8 bin doları göreceğini iddia etti.

Ethereum (ETH) için yükseliş beklentisi olan bir diğer analist de Moon oldu. Moon ETH’nin 2.000 doları göreceği yönündeki tahminini paylaştı.

Özellikle 2020 yılı için olumlu görüş bildiren analistler halving olayının fiyata olumlu bir şekilde yansıyacağını düşünüyor. Ancak unutmamak gerekiyor ki halving anında ve biraz öncesinde kar satışları sebebiyle ciddi gerilemeler görülebilir. (mart, nisan aylarında)

Ayrıca altcoin yatırımı yaparken de mutlaka Bitcoin fiyatını gözetmek gerekiyor. Zira yükseliş zamanında altcoin fiyatları BTC’yi gölgede bırakacak şekilde yükseliş yaşayabiliyor olsa bile düşüş dönemlerinde de BTC’den çok daha fazla gerileme yaşıyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı