Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları Kararsız: 6.000 Doların Altına Düşecek Mi?

Bitcoin fiyatının 6.000 dolarlı fiyat seviyelerinin alt sınırında işlem gördüğü 21 Mart 2020'de yatırımcılar ne yapacak olduklarını düşünüyor.

Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğu ile ilgili son günlerde bazı iddialar ortaya atılırken, bazı yatırımcılar ise piyasada fiyat düşüşlerinin yaşanacak olduğunu düşünmeye devam ediyor. Bitcoin fiyatı yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında soru işaretlerine bugünlerde analistler sessiz kalmaya devam ederken, yatırımcılar ise fiyatların 1 ay sonra ne kadar olacağını merak ediyor.

An itibarı ile riskli aylarda olduğumuzu ve mayıs ayına kadar bu riskli sürenin devam edecek olduğunu söyleyebiliriz. Güncel durumda BTC’nin önündeki direnç noktaları 6300, 6450 ve 6900 dolar olurken, destek noktaları ise 6100 dolar ve 5600 dolar seviyelerinde. Her ne kadar BTC son birkaç gündür toparlanmış gibi görünse de yeni satış baskıları bu dönemde tekrar görülebilir.

Özellikle haftalık olarak 6.000 doların üzerinde bir kapanış yapılması BTC’nin ilerleyen günlerdeki performansı için oldukça önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu