Bitcoin

Bitcoin Yeni Haftaya Düşüşle Başladı!

2017 Aralık ayından bu yana düşüşleri ile gündemi meşgul eden Bitcoin hafta başında yapılan incelemeler ile yine düşüşte olması ile dillere dolandı. Haftasonu tepki alımlarının etkisi ile yükselişe geçmiş ve yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Ancak hafta başına gelindiğinde durum aynı doğrultuda devam edemedi.

Piyasadaki en yüksek hacme sahip sanal para olması düşüş yaşandığı zamanlarda tepkilerin daha çok artmasına sebep olabiliyor.

Son 24 Saatte Yüzde 5 Oranında Düşüş Yaşadı

Pazartesi gününün gelmesi ile 24 saatlik zaman dilimi içinde bir anda yüzde 5 oranında düşüş yaşayarak yeni haftayı Bitcoin karamsarlık ile açmış oldu.

Şu anda piyasada toplamda 9,685 tane işlem gören sanal para birimi var. Bunların 1,583 tanesi piyasanın belirleyicisi rolünde. 140 milyar dolar değeri ile piyasadaki sanal paralar arasında en hacimli sanal para olarak bilinen Bitcoin, hafta başına gelmeden 8700 direnç seviyelerini kırmayı denedi fakat kıramadı. Direnç seviyesini kıramayan Bitcoin dün itibari ile 7900 dolara seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin an itbarı ile 7900 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Türk Lirası olarak karşılığı 31.500 dolar seviyeleri. Sitemizden anlık olarak Türk Lirası karşılığı istediğiniz zaman görebilirsiniz.

Tüm Kripto Para Birimlerinde Düşüş Var

Bitcoin tarafından yaşanan düşüş yatırımcıları bir hayli endişelendirmişti. Ancak ek olarak verilen ve açıklanan bilgilere bakıldığında bu haftaya piyasada bulunan tüm kripto para birimleri bir düşüş ile başlamış durumda. Top 10 olarak bilinen tüm para birimlerinde gözle görülür oranda aynı düşüşler mevcut. Bitcoin’in bu kadar tepki almasının sebebi piyasanın devi olması.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu