Bitcoin

Bitcoin Uçtu! Fiyat 8500 Doları Gördü!

Bitcoin fiyatı akşam saatlerinde aniden artış yaşadı

Bitcoin son günlerde ciddi düşüşler yaşamış ve yatırımcısını bir hayli zor duruma sokmuştu. 9000 doların altına gerilemesinden sonra düşüş trendine giren Bitcoin, birkaç haftadır bu trendden kurtulamamış ve 7300 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

Sert bir atakla 8500 dolar seviyelerine kadar fırlayan BTC, 24 saatlik olarak yaşadığı yüzde 12’lik artışla yatırımcısını sevindirdi. An itibarı ile 8350 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, bazı borsalarda 8500 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Öte yandan şu anda en önemli direnç seviyesi 9000 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi bu seviyenin üstüne çıkması durumunda trend düşüş yönünden yükseliş yönüne geçebilir.

Öte yandan Kasım ayında trendin yükseliş yönüne geçeceğini ve ciddi artışların gelebileceğini öngören analistlerin tahminleri bu yükseliş ile tutacak gibi görünüyor.

İlgili Haber
Türk Analist Bitcoin'in Son Durumu Hakkında Açıklamada Bulundu
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu